Munkatársat keresünk!

Csatlakozz hozzánk klímaszerelő pozícióba!

Cégünk, a Samu-Team Klíma Kft. 15 éve működő vállalkozás. Hosszú távú, egész éves, stabil munkalehetőséget kínálunk. Lakossági klímákkal, hőszivattyúkkal, hővisszanyerős szellőztetéssel és kisebb légtechnikai munkákkal foglalkozunk.

Bemutatkozás ›

Főbb feladatok, munkák:

Tapasztalt klímaszerelő vagy? Simán megy az önálló munkavégzés? Akkor nálunk a helyed!
Főleg

  • lakossági készülékek telepítése,
  • karbantartása,

javítása lesz a feladatod.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Klímaszerelési tapasztalt
  • Legyél pontos és megbízható!
  • Számunkra az ügyfeleink elégedettsége kiemelten fontos, olyan kollégát keresünk, aki tud ezzel azonosulni, munkavégzésed legyen precíz és igényes!
  • Örülünk, ha van F-gáz vizsgád, de nem elvárás, viszont fontos, hogy menjen az önálló munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • F-gáz vizsga
  • Villanyszerelői végzettség

Amit kínálunk:

Telephelyünk Pomázon van, innen indulnak a napjaink a reggeli kávézást követően. Előre felmért, egyeztetett szerelésekre megyünk, úgy szervezzük a címeinket, hogy túl nagy meglepetés ne érjen, és időben haza is érjünk. Hétvégi munkavégzésre kivételes esetben kerül sor, de ha szeretnéd, jelezd és lesz rá lehetőséged. Igényes munkaruhát, szerelő autót és szerszámokat biztosítunk, kifizetjük a túlórát és van ebédidőd is.

Fizetés: 400-600.000 Ft (nettó)
Csatlakozz hozzánk!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhetsz a +36 20 447 4006-os telefonszámon, de ha van, küld el az email címre!